Elementy 0

Bestsellery dla dzieci pod choinkę

24.11.2022

W wydawnictwie Poradnia K mamy najlepsze książki dla dzieci! Będą zachwycone i zaczytane! Nie tylko w święta.

Dzieci to wymagający – najpierw słuchacze, a potem czytelnicy książek. Szybko dają znać: czy coś im się podoba czy nie. Do tych najlepszych książek wracają kilka razy. Można powiedzieć, że czytają swoje bestsellery „na okrągło”.
Pisać dla dzieci na pewno umie Justyna Bednarek. Autorka naszej bestsellerowej serii o przygodach skarpetek, choć wcale nie zamierzała być pisarką dla dzieci, to taki talent w sobie odkryła. Wszyscy, którzy znają pierwszy tom Niesamowitych przygód skarpetek, pokochają naszą niedawną premierę – piąty już tom pt. Sekretna historia ludz…skarpetek. To jedna tych książek, która ucieszy każde dziecko.
Poczytajcie więcej o fenomenie skarpetek.

Kolejną naszą serią, która bije rekordy popularności jest ta z przygodami detektywki Enoli Holmes. To nic, że miała tak sławnego brata, detektywa. Ona też doczekała się sfilmowania swoich zagadek i jest tytułową bohaterką serialu. Na Netfliksie w listopadzie miał premierę drugi już sezon filmu „Enola Homes” z Millie Bobbie Brown w roli Enoli oraz Henry Caville’a jako Sherlocka Holmesa.
Seria przygód liczy już sześć tomów, ale wiemy, że autorka Nancy Springer pisze kolejne.

Lista książek dla dzieci, które warto przeczytać powinna też zawierać Skandara i złodzieja jednorożców. To pierwsza z epickiej sagi przygodowej fantasy dla fanów Harry’ego Pottera i Percy’ego Jacksona. Wasze dzieci niech będą gotowe na niezwykłych bohaterów, magię żywiołów, podniebne bitwy, pradawne tajemnice, emocjonujące wyścigi i przerażające jednorożce w tej fantastycznej przygodowej serii, która przyprawi Was o szybsze bicie serca!

Najlepsze książki dla dzieci są u nas!

Gdy młodsze dzieci siądą już na swoimi prezentami, wśród których mamy nadzieję znajdą książki, czas na te trochę starsze. Wiemy, że lubią czytać, wiemy, że kochają serie. I lubią się bać.
Lockwood i spółka, tom 1 czyli Krzyczące schody to opowieść Jonathana Strouda, która zaczyna się jak film Hitchcocka: Londyn ma ogromny problem. Od 50 lat zjawy nawiedzają miasto, coraz bardziej paraliżując społeczeństwo.
Agencje detektywistyczne zajmujące się zjawiskami nadprzyrodzonymi są na wagę złota. Jednak tylko młodzież potrafi sobie z nimi radzić – młodzi ludzi widzą więcej niż komukolwiek się wydaje. Czy ocalą Londyn?
W drugiej części Szepcząca czaszka nasi starzy znajomi – Lucy, Anthony i George’a – wracają w kolejnej odsłonie przygód dzielnej agencji ds. paranormalnych. Nowe zlecenie dla agencji Lockwood i spółka zapowiada się obiecująco: trójka nastolatków ma zbadać grób podejrzanego wiktoriańskiego doktora.
Książki z serii Lockwood i spółka są tak dobre, że Netflix szykuje serial na ich podstawie. Na początek ma to być osiem odcinków pełnych akcji, upiorów i znakomitego poczucia humoru.

Najpiękniejsze historie podaruj pod choinkę

I jeszcze jedna seria dla młodszych czytelników. Tym razem pierwsza część fantastycznej serii bestsellerowej autorki Igrzysk śmierci Suzanne Collins. Daj swojemu dziecku wyruszyć na niezwykłą wyprawę do Podziemia. Nie pożałuje, choć zobaczy i przeżyje z bohaterem niejedno! Historia Gregor i Niedokończona Przepowiednia rozpali jego wyobraźnię, porwie, wciągnie i zachwyci.
W jednym z wywiadów pisarka Suzanne Collins zdradziła, jak wpadła na pomysł napisania opowieści o przygodach Gregora w Podziemiu. Otóż, kiedy pewnego dnia myślała o Alicji w Krainie Czarów, uderzyło ją, jak obca może się wydawać wiejska sceneria dzieciom, które tak jak ona mieszkają w mieście. W Nowym Jorku bardziej prawdopodobne jest, że wpadnie się do włazu kanalizacyjnego niż do króliczej nory, a gdy się już tam wpadnie, raczej nie trafi się na przyjęcie z herbatką. A na co tam można by natrafić?

Sprawdźcie nasze inne propozycje dla dzieci. Niech Mikołaj przyniesie im w tym roku najpiękniejsze i najlepsze książki dla dzieci: Przygody detektywki Parmy, Historię zaginionego Olliego czy serię książek znakomite Katherine Rundell. Warto kupić książki i skorzystać z promocji: do końca roku wysyłka za zakupy minimum 100 zł przesyłka gratis. Taki prezent od nas!



Zobacz inne
Cały świat kocha Enolę Holmes!

Cały świat kocha Enolę Holmes!

Siostra najsłynniejszego detektywa najsłynniejszą detektywką! Serię pokochali czytelnicy i widzowie na całym świecie.

Najlepsze są książki o miłości

Najlepsze są książki o miłości

Wybierzcie się z nami w podróż (nie)ślubną, by przeżyć dziką przygodę, stworzyć własny wzór na romans w cieniu splątanych winorośli i znaleźć miłość na święta.

Twój koszyk
Brak produktów w koszyku!
Wróć do zakupów
0